Yazılım

MS Teknoloji'nin yazılım markası olan Ser Creative, müşterilerin istekleri doğrultusunda özel projeler geliştirmektedir.

Ser Creative olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz  yazılım çözümleri ile amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek, operasyonel işlerini dijitale taşıyarak kaynak, maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Ser Creative, müşterlerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları geliştirir. Bu görevi alanında uzman, eğitimlerini alanında almış ekipler ile gerçekleştirir.

Ser Creative olarak web, mobil uygulamalarından, intranet uygulamalarına kadar bir çok platforma yönelik uygulamalar geliştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Bütün bu hizmetlerimizin yanında tasarımdan, alan adı tercihi, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyiz.

Ser Creative; ağırlıklı olarak Açık Kaynak Kod üzerinde yazılımlar geliştirmektedir. Bunun yanında iOS ve Android platformlarında da mobil uygulamalar geliştirmektedir.

Proje ihtiyaçlarına göre şekil alabilen ve bu sayede esnek bir organisyona sahip olan Ser Creative ekibi, belirtilen tüm adımları, tüm projelerinde eksiksiz uygular.

Piyasa şartlarının dayattığı gerçekler değerler ne olursa olsun, kalitesinden ödün vermeden kaliteli ve temiz kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Ser Creative, bir çok kurumsal firmanın kritik entegrasyonlarında görev almış ve projelerini başarı ile teslim etmiştir.

Müşterilerinin projeye anlık müdahale edebilmeleri ve tüm süreci anlık olarak takip edebilmeleri adına müşterilerinin kullanımlarına sunulan ser+ plus proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci oluşturan Ser Creative, projelerini müşterileri ile birlikte yönetir.

Web Uygulama Geliştirme
Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin farklı sektörlerden olması ve her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme
İnsanlar bilgiye ulaşım konusunda iki ayrı konuya ihtiyaç duyuyorlar bunlar; kolaylık ve hız. Şirketlerin, ürün ve hizmetlerini kolay yoldan müşterlerine ulaştırabilmeleri ise en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple mobil cihaz kullanım oranı günümüzde giderek yükselmeye devam ediyor. Mobil cihazların ilerleyen yıllarda masaüstü cihazları geçecek sayıda kullanıcıya ulaşmaları ve internete istenilen her yerden erişilebilmesi, tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında yer alıyor.

Ser Creative CMS
Content Management System (CMS), İçerik Yönetim Sistemi günümüz web uygulamalarının olmazsa olmazıdır. Ser Creative CMS, esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarının arkasında kolay yönetimi sayesinde önemli rol oynuyor.

Ser Creative E-Commerce
İnternet üzerinden gelir elde etmek için geliştirilmiş olan Ser Creative eCommerce ürünü her sektör için kullanıma hazır.