Teknoloji

MS Teknoloji, müşterilerinin faaliyette bulunduğu çevreyi göz önüne alarak, teknoloji alanında danışmanlık hizmeti verir. Böylece, iş gücünün daha verimli ve aktif kullanılması olanağını yükseltir. Müşterilerinin beklentileri için ideal çözümler sunar.

MS Teknoloji, donanım ve yazılım altyapınızın kararlı çalışmasına yardımcı olur. Periyodik bakım hizmetleri sağlayarak, cihazların aktif çalışma sürelerini uzatmayı hedefler. Periyodik bakımlar, sunucu ve istemci tarafında performans kayıplarını önleyecek, sistemin kararlı çalışmasına da yardımcı olacaktır. Ayrıca MS Teknoloji' nin bir çok yazılım ve donanım üreticisiyle arasında partnerlik anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede garanti dahili ya da harici onarım ve yedek parça değişimi gerektirecek cihazlara doğrudan hizmet vermektedir.

MS Teknoloji, müşteri bünyesinde yer alan cihaz ve sistemlerinin devreye alma / kurulumunu gerçekleştirir. Kurulumun yanı sıra, yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve yeniden kurulması gibi hizmetleride sağlamaktadır. MS Teknoloji, müşterileri için cihaz ve işletim sistemi tercihi konusunda uygulama gereksinimlerine önem verir. İş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için gerekli güncel uygulanabilirliği kanıtlanmış yazılım ve donanımları tercih ederek önlem alınmasınıda sağlamaktadır. Oluşabilecek problem ya da aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapmaktadır.

MS Teknoloji, yazılım lisanslama sürecinde müşterilerinin yazılım ihtiyaçlarını araştırır, mevcut yazılımlarını inceler, müşterinin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurarak müşteriye uygun lisanslama modeli oluşturur. Doğru yapılan bir lisanslama modeli, maliyeti düşürerek, bir sonraki genişleme ve verimliliği arttırma konusunda fayda sağlayacaktır.

Bilgisayar yazılımları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yasal koruma altındadır.

MS Teknoloji, hizmet verdiği müşterilere hızlı, güvenilir ve genişletilebilir bir alt yapıya sahip olmalarını sağlamaktadır. Müşterilerine dışarıdan veya içeriden gelebilecek saldırılara karşı önlem alarak, riskleri azaltmayı hedeflemektedir.

MS Teknoloji tüm bu hizmetleri uzaktan, yerinde destek ve out source hizmeti olarak verebilmektedir.